1. اعلام برنامه کنفرانس
برنامه کنفرانس و محل برگزاری آن اعلام گردید
2. اعلام نتایج داوری کنفرانس
نتایج داوری کلیه مقالات ارسال شده به کنفرانس کاربرد کامپوزیت در صنایع ایران مشخص گردید.
3. سامانه آنلاین ارسال مقالات کنفرانس تا روز شنبه چهارم دی ماه در دسترس خواهد بود
با توجه به درخواست نویسندگان محترم و مصادف شدن مهلت ارسال مقالات کامل از طریق سامانه آنلاین پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی کنفرانس کاربرد کامپوزیت در صنایع ایران با تعطیلی میلاد پربرکت پیامبر اکرم(ص) و حضرت امام جعفر صادق(ع) به منظور تسهیل دسترسی متخصصان و پژوهشگران علاقمند به مشارکت در این رویداد علمی، امکان ارسال مقالات کامل از طریق سایت کنفرانس تا روز شنبه مورخ چهارم دی ماه 1395 میسر خواهد بود.
4. اعلام نتیجه داوری چکیده مقالات
به اطلاع می رساند کمیته علمی کنفرانس کاربرد کامپوزیت در صنایع ایران با جمع بندی نظرات داوران محترم، نتیجه نهایی بررسی چکیده مقاله های دریافتی را اعلام کرده است.
5. شروع داوری چکیده مقاله های دریافتی
کمیته علمی کنفرانس کاربرد کامپوزیت در صنایع ایران با همکاری داوران این کنفرانس فرآیند مرور و بررسی دقیق و موشکافانه چکیده مقاله های دریافتی را آغاز کرده است. نتیجه داوری چکیده ها به تدریج از طریق سامانه آنلاین کنفرانس برای نویسندگان مسئول ارسال می شود و نهایتا همه چکیده ها تا تاریخ 12 اذر 1395 تعیین تکلیف خواهند شد.
6. تمدید مهلت ارسال چکیده مقالات
با توجه به درخواست تعداد زیادی از محققین دانشگاهی و صنعتی مبتنی بر تمدید مهلت ارسال چکیده مقالات، علیرغم حجم مقالات دریافت شده تا این لحظه، ارسال چکیده مقاله تا مورخ 2-9-95 تمدید می گردد. از علاقمندان درخواست می‌گردد، ارسال چکیده مقاله خود را به روزهای پایانی به علت بار احتمالی بر روی سرور موکول ننمایند.
7. نمایه سازی مقالات کنفرانس در سایت سیویلکا
به اطلاع پژوهشگران محترم می رساند بر اساس توافق با پایگاه اطلاع‏ رسانی سیویلیکا، مقالات پذیرفته شده در کنفرانس کاربرد کامپوزیت در صنایع ایران در پایگاه اطلاعات علمی سیویلیکا نمایه خواهند شد.
8. بارگذاری دستورالعمل نگارش مقالات کامل در سایت کنفرانس
به منظور تسهیل فرآیند تهیه و ارسال مقالات کامل به کنفرانس کاربرد کامپوزیت در صنایع ایران و با توجه به استقبال شایسته پژوهشگران محترم در ارسال چکیده مقالات در نخستین روزهای اعلام کنفرانس، دستورالعمل تهیه و نگارش متن مقالات کامل در سایت بارگذاری شده است.
9. برگزاری کارگاه‏ های آموزشی تخصصی در کنفرانس کاربرد کامپوزیت در صنایع ایران
کنفرانس کاربرد کامپوزیت در صنایع ایران در صدد است با همکاری اساتید مبرز دانشگاهی و متخصصان صاحب ‏نظر صنعتی اقدام به برگزاری کارگاه‏های آموزشی مرتبط با محورهای علمی کنفرانس نماید.
10. انتشار مقالات برتر کنفرانس در نشریه علوم و فناوری کامپوزیت
بر اساس توافق بعمل آمده با نشریه علمی پژوهشی علوم و فناوری کامپوزیت، دو مقاله برتر کنفرانس کاربرد کامپوزیت در صنایع ایران در این نشریه معتبر منتشر می شوند.
11. برپایی نمایشگاه تخصصی کنفرانس کاربرد کامپوزیت در صنایع ایران
کنفرانس کاربرد کامپوزیت در صنایع ایران با برگزاری نمایشگاه تخصصی جانبی میزبان جامعه صنعتی کشور خواهد بود.
12. حمایت ستاد فناوریهای مواد و ساخت پیشرفته از کنفرانس کاربرد کامپوزیت در صنایع ایران
ستاد توسعه فناوریهای مواد و ساخت پیشرفته از کنفرانس کاربرد کامپوزیت در صنایع ایران حمایت می‌نماید.
13. حمایت انجمن صنعتی کامپوزیت ایران از کنفرانس
انجمن صنعتی کامپوزیت ایران به جمع حامیان معنوی کنفرانس پیوست
14. برگزاری کنفرانس کاربرد کامپوزیت در صنایع ایران
کنفرانس کاربرد کامپوزیت در صنایع ایران در تاریخ 6 و 7 بهمن برگزار می‌گردد.