راهنمای ثبت نام

کلیه علاقمندان به شرکت در این رویداد علمی - صنعتی می‌بایست برای حضور ثبت نام نمایند. نویسندگان مقاله پس از ارسال چکیده مقاله و طی شدن فرآیند داوری اولیه چکیده مقالات، دعوت به ارسال مقاله کامل خود می گردند و پس از داوری مقاله کامل آنها، در صورت دریافت تائیدیه قبولی جهت ارائه دستاورد پژوهشی خود می‌بایستی برای واریز وجه کنفرانس اقدام نمایند. برای ارائه مقاله در کنفرانس و درج آن در کتابچه خلاصه مقالات و همچنین لوح فشرده کنفرانس ثبت‏ نام نویسنده مسئول الزامی است و در غیر اینصورت مقاله حذف خواهد شد.

سایر علاقمندان به شرکت در کنفرانس و استفاده از برنامه‏های مختلف این رویداد تخصصی می‏توانند بصورت آزاد ثبت نام نمایند.

کلیه علاقمندان می‌بایست پس از واریز وجه ثبت نام نسبت به تکمیل فرم ثبت نام ذیل به صورت کامل اقدام نموده، فیش واریزی با کیفیت مناسب و فرم تکمیل شده ثبت نام را از طریق رایانامه کنفرانس (irancomp95@ut.ac.ir) به دبیرخانه ارسال دارند.

با توجه به برنامه زمانبندی کنفرانس، کلیه ثبت‌نام آنها و ارسال مدارک حداکثر تا مورخ 23-7-99 می‌بایستی محقق گردد و هرگونه واریز وجه و ارسال مدارک پس از این تاریخ به هیچ عنوان قابل قبول نخواهد بود و مقالات ثبت نام نشده پس از این تاریخ از مجموعه مقالات حذف خواهند شد و هزینه ثبت نام نیز عودت داده نخواهد شد.

جزئیات مربوط به هزینه‏ های ثبت نام در کنفرانس و شرایط ویژه برخورداری از تخفیف در بخش تعرفه‏ از منوی ثبت نام در دسترس می‏باشد. جهت برخورداری از تخفیف ثبت نام دانشجویی ارسال تصویر کارت دانشجویی معتبر به همراه فیش واریزی و فرم ثبت‏ نام تکمیل ‏شده به دبیرخانه کنفرانس الزامی است.


به جهت سهولت، شرکت کنندگان محترم به یکی از دو طریق می‌توانند نسبت به واریز وجه اقدام نمایند:


الف) واریز وجه ثبت نام  به حساب غیر قابل برداشت دانشکده علوم و فنون نوین به شماره 5225438034 نزد بانک ملت شعبه دانشگاه تهران کد 67397. درج شناسه واریز 5101064064130 ضروری می‌باشد.


ب)  واریز وجه ثبت نام  به حساب غیرقابل برداشت دانشکده علوم و فنون نوین به شماره کارت 1969-8521-3378-6104،   نزد بانک ملت شعبه دانشگاه تهران کد 67397، از طریق دستگاه ATM. درج شناسه واریز 5101064064130 الزامی می‌باشد.


ارائه کلیه اطلاعات واریز مشتمل بر شماره حساب یا کارت مبداء، تاریخ واریز وجه و شماره رهگیری واریز الزامی می‌باشد.

خواهشمند است که شرگت کنندگان محترم در کنفرانس دقت فرمایند که شماره حساب اعلام شده  مربوط به بانک ملت می باشد و می توانند با مراجعه به دستگاه های خودپرداز بانک ملت مبالغ خود را با شناسه واریز اعلام شده پرداخت نمایند. در خصوص واریز وجه ثبت نام به صورت الکترونیکی (اینترنتی) از طریق اپلیکیشن های موبایل بانک ذکر این نکته ضروری است که شرکت کنندگان پس از ورود به نرم افزار موبایل بانک (به غیر از بانک ملت) حتماً در عملیات انتقال وجه گزینه انتقال وجه بین بانکی (ساتنا / پایا)  را انتخاب و مبالغ خود را به شبا حساب IR420120000000005225438034 واریز نمایند.


فرم ثبت نام کنفرانس به شرح ذیل می‌باشد. با کلیک بر روی نماد زیر، میتوانید فرم ثبت نام  راکه در قالب Fillable PDF می‌باشد، دریافت نمایید.