اعلام نتیجه داوری چکیده مقالات
1395-09-13
اعلام نتیجه داوری چکیده مقالات

به اطلاع می رساند کمیته علمی کنفرانس کاربرد کامپوزیت در صنایع ایران با جمع بندی نظرات داوران محترم، نتیجه نهایی بررسی چکیده مقاله های دریافتی را اعلام کرده است. 

این نتایج از طریق سامانه آنلاین کنفرانس برای هریک از نویسندگان بطور جداگانه ارسال شده است. چنانچه پیامی در مورد نتیجه چکیده مقاله ارسالی در صندوق پست الکترونیکی خود دریافت نکرده اید، از طریق نام کاربری و رمز عبور وارد سامانه آنلاین کنفرانس شده و نتیجه را از این طریق مشاهده فرمایید.

کلیه نویسندگانی که چکیده مقاله آنها پذیرفته شده حداکثر تا تاریخ 27 آذرماه 1395 مهلت دارند مقاله کامل خود را منطبق بر دستورالعمل ارائه شده در سایت آماده کرده و از طریق سامانه آنلاین ارسال نمایند. این مهلت به هیچ وجه تمدید نمی شود. ارسال مقاله کامل برای ادامه فرآیند بررسی مقاله در این کنفرانس الزامی است و عدم ارسال آن به منزله انصراف نویسنده تلقی می شود. دستورالعمل نگارش مقالات کامل از آدرس زیر در دسترس است:

https://irancomp.ut.ac.ir/cnf/authors.note

با مراجعه به لینک مذکور و کلیک روی تصویر مندرج در انتهای متن می توانید فایل دستورالعمل را دانلود نمایید. تنها مقالاتی که بر اساس این فرمت تهیه شده باشند بررسی خواهند شد.